Lotte Verstaen & Peter Jeunissen - Aperitiefconcert i.k.v. Festival van Vlaanderen

Lotte Verstaen & Peter Jeunissen - Aperitiefconcert

Romantische liederen van Mahler en Strauss

De Belgische mezzosopraan Lotte Verstaen schittert wereldwijd in operahuizen en concertzalen. Maar zij heeft haar hart ook aan het Duitse romantische lied verpand.
Met haar vaste begeleider Peter Jeurissen aan de piano brengt ze een programma waarin de vijf beroemde Rückert Lieder van Gustav Mahler naast vijf liederen van Mahlers echtgenote Alma staan. Daarnaast zingt Lotte ook twee liederen van een van de allerlaatste grootmeesters van het genre: Richard Strauss.

I.k.v. Festival van Vlaanderen

Programma
Alma Mahler – Fünf Lieder
Gustav Mahler – Rückert Lieder
Richard Strauss –
Uit Acht Gedichte aus Letzte Blätter:
Allerseelen, op. 10 nr. 4
Richard Strauss – Uit Vier Lieder:
Morgen, op. 27 nr. 4
 
Uitvoerders
Lotte Verstaen, mezzosopraan
Peter Jeurissen, piano
 


Ontdek ook de 3 andere concerten i.k.v. festival van Vlaanderen in de regio en neem de tickets mee in jouw bestelling bij Belgica: 

Jean Petit Ensemble in Cultuurhuis Stroming Berlare op za 10.10 (tickets voor iedereen vanaf 11 juni om 13 u.)

Love is a thing with Feathers van MAVIS in Cultuurhuis De Wiek Zele op zo 4.10 (tickets voor vrienden vanaf 10 juni om 13.30 u., voor iedereen vanaf 12 juni om 9 u.) 

Pianorecital met werk van Beethoven en Brahms door Alexander Declercq op 29 november om 11 u. in Sint-Paulus-Bekeringkerk te Ottergem (Erpe-Mere), tickets voor iedereen vanaf 11 juni om 18 u. 
 
 

 

Wanneer?

  1. zo 11
    10
    20u00 Cultuurkapel Odulphus
    Koop tickets