Abattoir Fermé

Abattoir Fermé

Kelly en de Put

De put was er eerst niet, en toen opeens wel. Hij is zó diep dat niemand weet of hij ooit eindigt. En Kelly? Die sukkelt er recht in. Wat ze beneden vindt, is alles wat ooit diep weggestopt werd: Bompapa en Moemoe, een maangodin genaamd Selena, en hélemaal onderaan – in het heetst van de put – woont de Rode Man. Hij weet dingen. Over gevallen engelen, undergroundfeestjes, donkere verlangens en een schaamtelijk verleden. 

Kelly en de put is een zompige afdaling in het onderbewuste met als enige doel: terug naar boven kruipen – als dat nog lukt. 

De nieuwe creatie van Abattoir Fermé wordt een sprookje voor volwassenen, een magischduistere ‘poppenkast’ gespeeld door o.a. vaste Abattoir-waarden Tine Van den Wyngaert, Kirsten Pieters en Steve Geerts

Credits
Tekst & regie: Stef Lernous • spel: Iris Becher, Steve Geerts, Kirsten Pieters, Tine Van den Wyngaert • muziek: Kreng • scenografie: Sven van Kuijk • productie: Abattoir Fermé, kunstencentrum nona i.s.m. Perpodium • Coproductie: Schauspielhaus Wien • met de steun van: de Vlaamse Gemeenschap, stad Mechelen en de Tax Sheltermaatregel van de Belgische Federale Overheid via Cronos Invest

Wanneer?

  1. do 29
    04
    20u00 Belgica Theater
    Koop tickets