SUPERVLIEG Festival is terug!
SUPERVLIEG is een levendig GRATIS familiefestival vol creatieve activiteiten voor gezinnen met kinderen van 3 tot 12 jaar.
SUPERVLIEG steekt de handen uit de mouwen en heeft jou daar bij nodig, want deze keer is het thema bouwen!
Kom en bouw er op los tijdens ons weekprogramma van woensdag t.e.m. vrijdag. Op zaterdag tonen we wat we gebouwd hebben en feesten we de pannen van het dak met tal van optredens en workshops!
Programma:
🏗️* BOUWERZZZZZ OP LOS – woensdag 2 t.e.m. vrijdag 4 juli
Kom van woensdag tot en met vrijdag mee ravotten in de tuin van TVORK. We bouwen er samen aan een festival en toveren de tuin om tot een echte bouwplek.
🎉* BOUWERZZZZZ FEEST – zaterdag 5 juli
Na al het bouwen, oefenen, creëren is het tijd voor het feest! Tijdens deze dag laten we zien waar we mee bezig zijn geweest en genieten we samen van een te gekke dag! De hele dag door kan je deelnemen aan diverse activiteiten: van voorstellingen tot workshops,... er is voor ieder wat wils om te doen en te beleven.
📍 Waar? In het park aan TVORK, Vijfde Januaristraat 19
🎭 Voor wie? Voor iedereen van 3 tot 12 die houdt van bouwen en spelen!
We voorzien begeleiding tijdens de activiteiten maar kinderen kunnen gewoon komen en gaan. Voor de kleinsten onder 7 jaar raden we dus zeker aan om begeleiding te voorzien. Alle (groot)ouders zijn welkom om mee te doen met de activiteiten. 👪
I.s.m. Jeugddienst Dendermonde, Cultuurloket, Bibliotheek, Sociaal Restaurant TVORK, De Bakkers, MOOSS, De Sven en Kreaboem.
